Artwizz Leather Clip for iPhone 7

SKU
conf-artwizz-leather-clip-iphone-7-8-mk
 
Без лихва

Наличност

Още съвместими кейсове

Детайли

Сакате квалитет и прекрасен дизајн?Artwizz Leather Clip е совршен додаток на Вашиот уред.Маската е направена од квалитетна кожа која пружа убав изглед и удобен на рака. Најтенка маска за вашиот iPhone Artwizz Leather Clip e samo 1.5 mm голем.Тој е еден од најтенките маски на пазарот,што нема да влијае на дизајнот на Вашиот уред.

Повече информация

Производител
Artwizz
Избери модел
iPhone 7/8
Размер
iPhone 7/8
Спрян от производство
Не
Цвят
Черен, Blush Rose, Red
Цвят
Не
Материал
естествена кожа
Тип калъф
за гърба
iPhone съвместимост
iPhone 8, iPhone 7
Дисково пространство
Не
Производител
Artwizz
Тегло
0.1000
EAN code
4260458881118
Размер
iPhone 7
Цвят
Черен
Материал
естествена кожа, поликарбонат
Тип калъф
за гърба
iPhone съвместимост
iPhone 8, iPhone 7
Дисково пространство
iPhone 7
Производител
Artwizz
Тегло
0.1000
EAN code
4260458881125
Цвят
Червен
Материал
естествена кожа
Тип калъф
за гърба
iPhone съвместимост
iPhone 8, iPhone 7
Дисково пространство
iPhone 7/8
Производител
Artwizz
Тегло
0.1000
EAN code
4260458881132
Размер
iPhone 7/8
Цвят
Light Pink
Материал
естествена кожа
Тип калъф
за гърба
iPhone съвместимост
iPhone 8, iPhone 7
Дисково пространство
iPhone 7

Product declaration