iStyle iPad Flip Case for iPad Pro 12.9"

SKU
conf-istyle-ipad-12.9"-flip-case-mk
 

Наличност

Детайли

iSTYLE Flip футролата обезбедува 360 ° заштита за вашиот iPad и благодарение на магнетното затворање го штити екранот од гребнатинки, а сепак обезбедува лесно користење. Со специјалниот простор за полнење, вашиот "Apple Pencil" ќе се полни секогаш кога ќе го ставите со вашиот iPad. Футролата може да се користи едноставно како хоризонтален или вертикален држач.

Повече информация

Производител
iSTYLE
Размер
Не
Производител
iSTYLE
Тегло
0.0000
EAN code
8596049111620
Цвят
Черен
iPad съвместимост
iPad Pro 12,9" (4-то поколение), iPad Pro 12,9" (3-то поколение)
Тип калъф
за целия продукт
Производител
iSTYLE
Тегло
0.0000
EAN code
8596049111644
Цвят
Син
iPad съвместимост
iPad Pro 12,9" (3-то поколение)
Тип калъф
за целия продукт
Производител
iSTYLE
Тегло
0.0000
EAN code
8596049111637
Цвят
Червен
iPad съвместимост
iPad Pro 12,9" (3-то поколение)
Тип калъф
за целия продукт

Product declaration