iSTYLE USB-C to Lightning Metal Cable 1,2m

SKU
conf-istyle-usb-c-to-lightning-cable-mk
 

Наличност

Детайли

iSTYLE Metal Lightning кабелот е исклучително издржлив кабел за полнење и синхронизација специјализиран за употреба со iPhone и iPad уреди. Направен од нерѓосувачки челик и алуминиумското куќиште обезбедуваат овој кабел да е речиси неуништлив и супер-отпорен на свиткување.

Повече информация

Производител
iSTYLE
Спрян от производство
Не
Размер
Не
Производител
iSTYLE
Тегло
0.1000
EAN code
8596049111750
Цвят
Астро сиво
Съвместимост - адаптер
Lightning, USB-C
iPhone съвместимост
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
Производител
iSTYLE
Тегло
0.1000
EAN code
8596049111767
Цвят
Сребристо
Съвместимост - адаптер
Lightning, USB-C
iPhone съвместимост
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone 5s or later
iPad съвместимост
iPad Pro 12,9" (1-во поколение), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air (3-то поколение), iPad Air (2-ро поколение), iPad Air (1-во поколение), iPad mini (1-во поколение), iPad (6-то поколение), iPad (5-то поколение)

Product declaration