Belkin Screen Protector - iPad Mini 4

SKU
F7N334BT2
 

Наличност

Детайли

Belkin Screen Protector за iPad е заштитник за екран кој е специјално редизајниран за да го штити екранот на вашиот iPad од удари,допир и гребнатинки. За разлика од другите заштитници за екрани кои тешко се поставуваат и кај некои се појавуваат меури овој заштитник се постасвува брзо и лесно за неколку секунди.

Повече информация

Производител
Belkin
Тегло
0.0000
Цвят
Прозрачен
HomeKit compatibility
Не
iPad съвместимост
iPad mini (4-то поколение)

Product declaration